Kredi/Banka Kartı İle Ödeme

“weiderturk.com“ üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin ödemesini Master/Visa/Maestro logolu tüm kredi kartıyla veya banka kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Çekim Alışveriş

Mağazamızdan yapacağınız tek çekim alışverişlerinizde Master / Visa / Maestro logolu tüm kredi ve banka kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Taksitli Alışveriş

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre gıda ve gıda takviyeleri içeren ürünlerde taksit seçeneği kaldırılmıştır. Bu nedenle taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ödeme aşamasında sistem hatası aldım!

Zaman zaman banka ve weiderturk.com sistemleri arasında kopmalar yaşanmaktadır. Bazen bu durum kart limiti hatası, yanlış girilmiş kart bilgileri nedeni ile sorunlar yaşanmaktadır. Yaşadığınız sorunların giderilmesi ve çözüm üretebilmemiz amacı ile Canlı destek “sipariş verme&ödeme bilgisi” alanında bize ulaşabilir veya 0850 302 22 00 Destek hattımızı arayabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapacağım alışverişler ne kadar güvenli?

Ödemelerde 3D secure kullanılmakta ve ödeme, üyelik gibi bilgi gizliliği bulunan sayfalarda SSL (Secure Socet Layer) kullanılmaktadır. weiderturk.com kullanıcılarına nitelikli güvenlik hizmeti sağlamak amacı ile modern güvenlik sistemlerinin öncü firması GlobalSign ile çalışmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen Gizlilik ve Güvenlik Politikası Sayfamızı ziyaret ediniz.

Gizlilik ve güvenlik politikası hakkında daha fazla bilgi alın.

Kapıda Ödeme

“weiderturk.com“ üzerinden sipariş tamamlama aşamasında “kapıda kredi kartı (tek çekim) ile ödeme” ya da “kapıda nakit ödeme” tercihlerinden birini seçerek satın aldığınız ürünlerin ödemesini teslimat aşamasında gerçekleştirebilirsiniz.Siparişlerinizin saklama, taşıma ve teslim prosedürleri WEIDER Global Nutrition standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Kapıda ödeme için herhangi bir ek ücret alınıyor mu?

Kapıda ödeme işlem ücretleri, teslimatı gerçekleştiren kargo şirketi tarafından talep edilmektedir. Sistemimizde iki farklı kargo şirketi ile kapıda ödeme hizmeti gerçekleştirilmektedir:

UPS Kargo: Kapıda Ödeme İşlemi kredi kartı ve nakit olarak gerçekleştirilebilir ve hizmet bedeli 15 TL alınmaktadır.

Yurtiçi Kargo: Kapıda Ödeme İşlemi için sadece nakit ödeme hizmeti vermektedir ve hizmet bedeli 7 TL alınmaktadır.

Kapıda ödemelerde niçin taksit uygulanmıyor?

Tahsilat işlemini gerçekleştiren kargo firmalarının taksitlendirme uygulaması bulunmamaktadır.

Kapıda Ödeme seçeceğine kargo ücreti dahil midir?

“weiderturk.com“ üzerinden yapılan tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Havale/EFT Ödeme

“weiderturk.com“ Mağazamızda Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ile yapacağınız ödemelerde %5 indirim ile daha uygun fiyata alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödemede İşlem Ücreti Alınıyor mu?

Havale/EFT işlemlerinizden tarafımızca herhangi bir ücret alınmamaktadır. İşlem ücretleri bankanızla alakalı olup bazı bankalar işlem ücreti talep etmeyebilir. Bankanız tarafından kesilen işlem ücretlerinin tarafımıza yansıtılmaması ve satın alınacak ürünün/ürünlerin ücretinin net olarak hesabımıza yatırılması gerekmektedir.

Havale/EFT ödeme seçeneğinde indirim oluyor mu?

Havale/EFT yöntemi ile yapılan alışverişlerde %5 indirim uygulanmaktadır.

Havale İşleminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Hesap bilgilerinin alt kısmında bulunan açıklama kısmına isminizi ve soy isminizi ya da sipariş numaranızı yazabilirsiniz. Tüm hesaplarımız için alıcı ismi Adnan ERKMEN’ dir. Havale/EFT ile yapılan alışverişlerde ödeme dekontunu ya da ekran görüntüsünü “bilgi@weiderturk.com” adresine 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir. 15:30′ a kadar tamamlanan işlemlerde siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

EFT İşleminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

EFT İşlemi yapılırken IBAN/Hesap Numarasına ek olarak hesap sahibinin ismi de belirtilmelidir. Aksi taktirde işleminiz bankanız tarafından gerçekleştirilmemektedir.

Telefonla Sipariş

“weiderturk.com“ 0850 302 22 00 hattımızı arayarak hızlı bir şekilde telefonla sipariş verebilirsiniz.

Telefonla sipariş üyelik gerektirir mi?

Telefonla yapılan siparişler üyelik gerektirmemektedir.

Telefonla nasıl sipariş verebilirim?

0850 302 22 00 numaralı hattımızı arayarak hafta içi her gün 09:00-18:00 ve cumartesi günleri 09:00-14:00 saatleri arasında siparişinizi verebilirsiniz.

Telefonla verdiğim siparişlerde ödemeyi nasıl yapabilirim?

Telefonla verdiğiniz siparişlerde ödeme yaparken aşağıdaki yöntemlerden birisini seçebilirsiniz:

Kapıda Kredi Kartı (tek çekim)

Kapıda Nakit

Havale (Üstelik %5 indirim avantajıyla!)

Telefonla verilen siparişlerden ek ücret alınıyor mu?

Telefonla verilen siparişlerde firmamızca talep edilen herhangi bir ek ücret bulunmamaktadır.

0