W-PUAN

W-Puan ödül programı ile harcadıkça puan kazan,
puan kazandıkça indirimin artsın!
W-Puan programından yararlanmak için üye olun!

NASIL W-PUAN KAZANIRSIN ?

W-PUAN

Alışveriş Yap

Gerçekleştireceğiniz her alışverişten, W statüne bağlı olarak alışverişin değerinde puan kazan.
W-PUAN

Harcadıkça Kazan

Kazandığınız puanlar biriktikce statünüz değişecek ve indirim kazanacaksınız.
W-PUAN

Alışverişi Tekrarla

W-Puanlarınız arttıkça daha fazla indirim ve avantajlar sizin olacak.

ÜYELİK SEVİYELERİ

W-Puan Ödül Programı

W-Puan Ödül Programı Detayları

WeiderTürk ayrıcalıklarla dolu programı ile harcadığınız tutar kadar puan kazanabilir, kazandığını puanları kullanarak indirim hakkınızı artırabilir bulunduğunuz Wstatü avantajlarından yararlanabilirsiniz. Siz de hemen ücretsiz olarak üye olun ve size sunulan ayrıcalıkları keşfetmeye başlayın. Weider Welcome üyeliğiyle fırsatlar dünyasına ilk adımı atın!

Hemen Sepetine İhtiyacın Olan Ürünleri Ekle Gerçekleştirdiğiniz her alışverişten,W statüne bağlı alışverişin değerinde hem puan kazan, hem indirim kazan Harcadıkça Kazan Puanların biriktikçe statün değişecek ve indirim kazanacaksın Alışverişi Tekrarla Puanların arttıkça daha fazla indirim ve avantajların senin olacak.
Siz değerli müşterilerimizin weiderturk.com sitemizden gerçekleştirdiği her alışveriş tutarının 10 katı puan kazandırdığı ve biriktirilen puan miktarına göre üyelik statüsü kazanarak farklı indirim miktarları ve alternatif ödül seçenekleri sunan bir işbirliği programıdır. Weider Statü programında Weider Welcome, Weider Classic, Weider Classic Plus,Weider Elite, Weider Elite Plus ve Weider Elite Plus Premium olmak üzere altı (6) çeşit üyelik statüsü bulunuyor.
Weiderturk.com sitemize üye olan herkes hiçbir katılım ücreti ödemeden bu programa dahil olabilmektedir. Daha önce üyeliği bulunan tüm kullanıcılarımızın cüzdan hesaplarında bulunan para puanları üzerinden Weider Statüleri belirlendi ve indirimleri tanımlanmıştır.
Yeni üye olan değerli müşterimiz Weider Welcome ile başlayarak ilk alışverişinde indirimden yararlanamıyor ama biriken puanları ile giderek artan oranlarda indirime hak kazanmaya başlıyor. Belirlenen statüye özel indirim oranları ise sepet adımında otomatik olarak uygulanacaktır.
Statüye bağlı olarak kazanılan indirim oranları indirimli ürünlerde veya kampanyalı paketlerde geçerli değildir. Ancak indirim uygulanmasa da puan kazanmaya devam edeceksin.
Puan sistemi alışveriş tutarınıza bağlı olarak belirlenen üyeliğinize özel bir programdır. Farklı bir kullanıcıya aktarılması mümkün değildir.
Her zaman kazanmaya devam edeceksiniz. Kazandığınız puanlar 2 yıl süre ile hesabında kalmaya devam edecek. Puanlarınız arttıkça seviyen ve dolayısıyla hak kazandığın indirim oranı artacak.
Yaptığınız her alışverişte sepet tutarının 10 katı puan kazanırsınız. Bu puanlar siparişinizin onaylandıktan sonra hesabınıza yüklenecektir.
14 günlük iade sürecinizde iade etmek istediğiniz ürünün,iade koşulları sağlanmış olup ürün iadesinin kabul edilmesi sonucunda siparişinizden kazanmış olduğunuz ürün tutarının 10 katı statü puanı hesabınızdan silinecektir.

PUANLARIMI NASIL ARTIRABİLİRİM?

weiderturk.com ‘un tüm bu ayrıcalıklardan yararlanması için arkadaşını davet edebilir ve birlikte kazabilirsiniz. Sende kazan, arkadaşın da kazansın. NASIL MI? Arkadaşın ile referans kodunu paylaşarak, onun ilk alışverişinden sen de kazanabilirsin. Arkadaşını getirerek 250 puan kazanabilirsiniz. Ne kadar arkadaşını getirirsen, o kadar kazanırsın ve statünü artırarak indirim miktarını artırabilirsin. 1 arkadaşından 1 kez kazanman mümkün olacaktır.
Satın aldığınız ürünü facebook ve twitter paylaş ve paylaştığın link ile alışveriş yapan arkadaşının alışverişi sana 250 puan kazandıracak.
Yorumlarınız bizim için çok değerli. Siz değerli kullanıcılarımız satın aldığı ürünün kargo süreci, teslimatı, ürün tadı ve ürün hakkında tüm düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Üstelik bu yorum size 250 puan kazandıracak.
Yorumlarınız bizim için çok değerli. Siz değerli kullanıcılarımız satın aldığı ürünün kargo süreci, teslimatı, ürün tadı ve ürün hakkında tüm düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Üstelik bu yorum size 250 puan kazandıracak.

Telefonla Sipariş ve Destek Hattı

Hafta içi : 09:00 / 18:00
Cumartesi : 09:00 / 14:00

0850 302 22 00

product

{{urun.name}}

Adet : {{urun.quantity}}

Birim Fiyat: {{parseFloat(hesapla(urun)).toFixed(2)}} ₺

Toplam Fiyat: {{parseFloat(parseFloat(hesapla(urun))*parseInt(urun.quantity)).toFixed(2)}} ₺

Toplam : {{(parseFloat(totalprice)).toFixed(2)}} ₺

Sepetiniz boş.